Monster High - Draculaura Padidinti

Monster High - Draculaura

Y99670

Nauja prekė

34 Prekės

Turime

5,68 € su PVMApie prekę

Draculaura - tikrasis jos vardas Laura. Lauros tėvai dirbo tarnais grafo Drakulos namuose. Mirus tėvams Laura liko visai viena. Grafas Drakula Lauros tėvams pažadėjo, kad Lauros nepavers vampyre. Netrukus Laura labai susirgo, prarado daug kraujo ir vienintelis kelias išlikti jai liko tapti vampyre. Grafas Drakula ją pavertė vampyre ir nuo to laiko ji vadinama Draculaura. Jis ją augino kaip savo dukrą, tik vieno negalėjo suprasti, kodėl Draculaura, virtusi vampyre, tapo vegetare (valgo tik vaisius ir daržoves).

Pastaruoju metu Draculaura gyvena Skaryje su savo tėvu. Iki to laiko jie gyveno įvairiuose pasaulio vietovėse, vengdami žmonių. Visai neseniai Draculaura atšventė savo 1600-ąjį gimtadienį. Gimtadienio proga tėtis jau padovanojo mašiną. Mėgstamiausia jos spalva yra rožinė ir jai labai patinka darytis makiažą.

Su figūrėlėmis vaikai žaidžia vaizduotės žaidimus (kitaip vadinamus – vaidmeninius, draminius, teminius, siužetinius, fantazijos, simbolinius). Tokie žaidimai prasideda nuo antrųjų vaiko gyvenimo metų ir tęsiasi skirtingomis formomis iki pilnametystės. Vaizduotės žaidime vaikai kuria žodinius ir protinius veikimo planus, prisiima vaidmenis, pertvarko objektus ir veiksmus taip, kad jais galėtų išreikšti savo jausmus ir mintis. Šie žaidimai gerina vaiko atmintį, turtina kalbą, plečia žodyną, stiprina vaiko gebėjimą samprotauti, net susidūrus su prieštaraujančiais faktais, skatina lankstų ir išradingą mąstymą.

Figūrėlės aukštis - 10 cm.

Netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams.

Rankų darbo, pagaminta Ispanijoje.


Atitinka ES sveikatos ir saugumo reikalavimus.

Atitinka visus žaislų kokybės standartus: EN 71.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: