Simpsonai figūrėlė - Liza Padidinti

Simpsonai figūrėlė - Liza

Y23150

Nauja prekė

30 Prekės

Turime

5,48 € su PVMApie prekę

Liza - charizmatiška aštuonmetė (gimė gegužės 8 d.). Ne paslaptis ji yra tikrasis moralės centras Simpsonų šeimoje. Mėgsta groti saksafonu ir gitara, jodinėti. Liza yra protinga, sąmojinga ir nepriklausoma mergaitė. Būdama aštuonerių ji yra MENSA narė (MENSA - tarptautinė organizacija, kuriai priklauso aukštą intelekto koeficientą turintys asmenys). Lizos intelekto koficientas 159.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Su figūrėlėmis vaikai žaidžia vaizduotės žaidimus (kitaip vadinamus – vaidmeninius, draminius, teminius, siužetinius, fantazijos, simbolinius). Tokie žaidimai prasideda nuo antrųjų vaiko gyvenimo metų ir tęsiasi skirtingomis formomis iki pilnametystės. Vaizduotės žaidime vaikai kuria žodinius ir protinius veikimo planus, prisiima vaidmenis, pertvarko objektus ir veiksmus taip, kad jais galėtų išreikšti savo jausmus ir mintis. Šie žaidimai gerina vaiko atmintį, turtina kalbą, plečia žodyną, stiprina vaiko gebėjimą samprotauti, net susidūrus su prieštaraujančiais faktais, skatina lankstų ir išradingą mąstymą.


Figūrėlės aukštis - 7.5 cm.

Netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams.

Rankų darbo, pagaminta Ispanijoje.


Atitinka ES sveikatos ir saugumo reikalavimus.

Atitinka visus žaislų kokybės standartus: EN 71.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: