„V-Express“ garvežys su bėgiais

Nauja prekė

Sudėtingumo lygis: Pažengusiems
Komponentų skaičius: 538
Numatomas surinkimo laikas: 7.5 - 12 val.
Rekomenduojamas amžius: 14+

Smulkiau

10 Prekės

Turime

69,99 € su PVMApie prekę

„V-Express“ garvežys su bėgiais – nepaprastas medinis modelis, ilgam prikaustysiantis jūsų dėmesį.

Pramonės revoliucijos dvasia alsuojanti karalienės Viktorijos epocha yra įkvėpimo šaltinis dizaineriams ir inžinieriams. Įkvėpti šios įspūdingos eros „Ugears“ sukūrė „V-Ekspress“ garvežį su tenderiu (garvežio priekaba, kurioje laikoma vandens ir kuro atsarga).

Pagrindinis pramoninės revoliucijos simbolis, gražus ir galingas lokomotyvas, yra istorinis etalonas, simbolizuojantis pasaulinės technologinės ir ekonominės visuomenės pertvarkos laikus. „Ugears“ ekspresas yra pasiruošęs nukelti jus į šį jaudinantį išradimų ir inovacijų amžių.

Futuristinis „V-Express“ dizainas atskleidžia judančių detalių grožį: krumpliaračiai ir smagratis, cilindro ir stūmoklio darbas – beveik tiksli miniatiūrinė tikro lokomotyvo kopija.

Viena apvija suteiks „V-Express“ pakankamai energijos tam, kad lokomotyvas įveiktų iki keturių metrų (13 pėdų) atstumą. Galite pakeisti ekspreso judėjimo kryptį perjungdami mažą svirtį modelio korpuso šone. Lokomotyvas turi tris nustatymus: pirmyn, atgal ir tuščiąja eiga. Kai modelio mechanizmas veikia tuščiąja eiga, galite saugiai stebėti judančių elementų darbą, nesijaudindami, kad jūsų traukinys nuvažiuos tolyn ir pranyks iš akių. Jei norite išbandyti dar vieną jaudinančią savo naujojo modelio galimybę – įjunkite nustatymą „Atgal“. Ekspresas grįš atgal ir automatiškai prisijungs prie tenderio.

Taip pat verta paminėti „V-Ekspress“ garvežio tenderį. Anglių automobilis su pakeliamais šonais turi liuką, kurį galite užrakinti nedideliu skląsčiu. Žinoma, lokomotyvui, varomam gumine juosta, anglys nereikalingos, todėl tenderyje lieka daugybė vietos smulkiems kroviniams: saldumynams, žinutėms. „V-Express“ garvežio su tenderiu rinkinį taip pad sudaro 2,45 metro (96,5 colio) bėgių.

„Ugears“ „V-Express“ garvežio su tenderiu rinkinys yra pagamintas iš aukštos kokybės medienos ir turi visas detales, kurių gali prireikti modelio surinkimui. Detalės yra aukščiausios kokybės: modelio dalys išpjaunamos iš faneros plokštės lazeriniu metodu, taip tiksliai apdirbant net ir smulkiausias daleles. Kaip ir visi kiti „Ugears“ modeliai, „V-Ekspress“ yra renkamas su nuosekliomis, spalvotomis, tikrai lengvai įvykdomomis instrukcijomis, išverstomis į 11 kalbų (anglų, vokiečių, ukrainiečių, prancūzų, lenkų, ispanų, rusų, turkų, italų, kinų ir korėjiečių) ir nereikalauja nei klijų, nei kitų specialių įrankių modelio sudėliojimui.

10 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: