Prekių grąžinimas

Jei norite atšaukti savo užsakymą, turite mus informuoti el.paštu: info@argasas.lt. Be to, galite mus informuoti telefonu +370 687 87465. Susitarsime dėl NEMOKAMO paėmimo: užsakyta prekė turi būti grąžinta originaliame įpakavime ir tokios pačios būsenos, kokios ji buvo pristatyta. Patariame, kad patikrintume visas prekės sudedamąsias dalis tik ją gavę. Jei prekė sugadinta ar trūksta tam tikrų dalių, prašome pranešti kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis. Jei prekė jums nepatinka, galite ją grąžinti. Šios sąlygos taikomos ir išparduodamoms bei nukainotoms prekėms. Prekę galite grąžinti, jei:
1. Prekė neišardyta
2. Yra originalioje pakuotėje ir nebuvo naudota.
SVARBU! Baldų ir žaislų grąžinti negalima, išskyrus atvejus, jeigu jie buvo pristatyti neatitinkantys aprašymus. Tuomet apie tai prašome pranešti kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis.
Dėl grąžinimo turite kreiptis per 14 dienų ir informuoti mus, kad norite grąžinti užsakymą (ar jo dalį). Pervesime visą jūsų sumokėtą sumą per 14 dienų nuo sugrąžintos prekės gavimo. Prašome nesiimti iš karto grąžinti prekės. Mes susisieksime su jumis ir aptarsime problemos sprendimo galimybes: pasiūlysime jums (neapsiribojant) prekės sutaisymą arba dalių pakeitimą, prekės pakeitimą arba visos sumokėtos sumos grąžinimą.

Prekių grąžinimas galimas tik prieš tai suderinus grąžinimo sąlygas vienu iš sekančių būdų: el. paštu: info@argasas.lt, telefonu: +370 687 87465