Prekių pristatymas

Elektroninėje parduotuvėje www.argasas.lt perkant prekių daugiau kaip už 50 Eur, prekes Lietuvos teritorijoje Jums pristatysime NEMOKAMAI (išskyrus Kuršių Neriją*). Perkant prekių už mažiau negu už 50 Eur, prekių pristatymo kaina Lietuvos teritorijoje yra 3 Eur. Prekes pristato kurjeris Jūsų nurodytu adresu. Ši suma bus įskaičiuota į bendrą užsakymo sumą, kuri bus matoma išrašytoje sąskaitoje-faktūroje. Pristatymo terminas nurodytas prie kiekvienos prekės aprašymo.
Gausite automatiškai sugeneruotą el. pranešimą su Siuntos sekimo nuoroda ir informacija apie kurjerį, kai tik jūsų prekė bus išsiųsta.
Kai vienu užsakymu užsakote keletą prekių, yra galimybė, kad ne visos bus pristatytos vienu metu. Tas pats galioja prekėms, kurios siunčiamos keliais paketais.

DĖMESIO!
Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę.

Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą.
Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tai gali apsunkinti bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą. Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.Svarbu: Patikrinkite, ar teisingai nurodėte pašto indeksą.